Zľava na nabíjaciu stanicu od slovenského výrobcu. Prečo si vybrať práve túto značku?

Zľava na nabíjaciu stanicu od slovenského výrobcu. Prečo si vybrať práve túto značku?

by spravca

V AgeVolt ponúkame riešenia pre domácnosti, firmy aj mestá a obce, pričom berieme do úvahy len aktuálnu rezervovanú kapacitu budovy alebo elektrickej prípojky, ktorá je využívaná na nabíjanie elektromobilov. Chcete vedieť koľko môže stáť nabíjacia stanica do domácnosti alebo firmy?

Rýchla nabíjacia stanica s AC nabíjačkou zadarmo?

Kombinácia nabíjacích staníc DC Wallbox a AC Wallbox One je výborným riešením pre nabíjanie pre hotely, penzióny, obchody, divadlá, fitnes centrá, akvaparky, lyžiarske strediská alebo pre iných majiteľov parkovacích miest, ktorí chcú ponúknuť nabíjanie svojim zákazníkom, ale aj verejnosti. Diverzifikujte nabíjanie a ponúknite svojim zákazníkom a verejnosti rýchlu aj pomalú možnosť nabíjania elektromobilov. Vyberte si zo zvýhodnených balíkov AgeVolt produktov a ušetrite pri kúpe novej nabíjacej stanice wallbox, ktorá je vhodná na vonkajšie aj vnútorné použitie. Nabíjanie elektromobilov nebolo nikdy jednoduchšie.

Podporte nabíjaním svoj primárny biznis

Zvýšte vizibilitu vlastnej prevádzky vybudovaním nabíjacích staníc a zaradením do verejnej siete nabíjačiek. Poskytnite službu nabíjania elektromobilov svojim zákazníkom a podporte svoj primárny biznis.

 

Využite jedinečné zľavy a vyberte si zo zvýhodnených balíkov našich produktov. Pri kúpe našich produktov môžete získať darček až vo výške 979 EUR.

 

Vyberte si vhodný zľavový balíček:

 

You may also like